Організовуємо переїзд

Ми допоможемо організувати переїзд, враховуючи твої особисті потреби та побажання.

Твій персональний тревел асистент допоможе вирішити всі організаційні моменти, включно з пропозицією варіантів житла, квитками для переїзду, пошуком дитячих навчальних закладів тощо.

Допомагаємо з пошуком житла

Персональний тревел-асистент допоможе тобі зорієнтуватися у виборі житла, сконтактується з агентствами нерухомості для підбору, огляду пропозицій та погодження вартості житла або надасть тобі список перевірених агентств із нерухомості для самостійного вибору.

За твоїм бажанням ми можемо компенсувати вартість послуг агентств нерухомості із суми бонусу за переїзд.

Виплачуємо бонус у розмірі 500–1500$

Програма релокації передбачає виплату одноразового бонусу в розмірі 500–1500$. Розмір бонусу залежить від твоєї позиції та проекту.

Компенсуємо переїзд

Ми оплачуємо вартість твого проїзду на потязі чи авто до місця проведення очної співбесіди в розмірі 100% у випадку успішної співбесіди і 50% – у випадку неуспішної.

У день прибуття в нове місто тебе зустрінуть персональний тревел-асистент та рекрутер та супроводжуватимуть до обраного місця проживання.

Ми оплачуємо дорожні витрати на переїзд для тебе та членів твоєї сім’ї потягом або авто (вартість пального). За твоїм бажанням ми можемо компенсувати вартість перевезення речей із суми бонусу за переїзд.

Ми компенсуємо твої витрати на таксі з аеропорту/залізничного вокзалу, а також до місця роботи у твій перший робочий день.

Адаптаційна програма

Ми допоможемо тобі швидше познайомитися з новим містом та адаптуватися до нього. Для тебе та твоєї сім’ї пропонуємо екскурсію містом.

Консультуємо з працевлаштування

За потреби наш рекрутер проконсультує твою дружину чи чоловіка з питань пошуку роботи: перегляне та покращить резюме, а також надасть загальні рекомендації.

Нові можливості у новому місті.