Святий Миколай завітав в Intellias

20.12.2017 Львів, Київ, Одеса

День Святого Миколая, що відзначається 19 грудня, розпочинає зимові свята та є одним з найулюбленіших для всіх: дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку. Найголовніша традиція цього свята – робити подарунки дітям, адже Святий Миколай вважається їх покровителем. Зазвичай, напередодні свята діти пишуть до нього листи і вказують, який подарунок хочуть отримати від чарівника.

Святий Миколай з мішком подарунків навідався до всіх офісів Intellias, подарувавши справжнє свято для більш ніж 300 діток наших співробітників. Малечу зустріла справжня зимова казка, їх пригощали смаколиками і дивували цікавими іграм та майстер-класами.

У Львіському офісі Intellias на діток очікувала різдвяна інтерактивна вистава «Хочу снігу» та багато цікавих зон з активностями, поділених для різних вікових категорій: фокусник, розпис пряників, бульбашкове шоу, виготовлення солодкої вати, музичний майстер-клас, наукове шоу, складання лего, атракціон Angry birds - і це навіть не повний список. 

Київський офіс Intellias потішив діток активностями на будь-який смак, зокрема: майстер-класом з виготовлення сніжинок із фетру, аквагримом та незабутнім паперовим шоу. Професійні аніматори не залишили без уваги жодної дитини.

На дітлахів колег з Одеси очікували солодкі подарунки та інтерактивне шоу від Музею цікавої науки. Вони виконували захоплюючі наукові експерименти та позмагалися у різноманітних іграх: одяганні новорічних ялинок, битві сніжками, танцях тощо.

Святий Миколай не залишив без уваги діток співробітників, яким не вдалося потрапити на свято, передавши їм подарунки через батьків.

Дякуємо Святому Миколаю, всім батькам та діткам, які взяли участь у святі!