IntelliSheroes – Міжнародний жіночий день в Intellias

09.03.2021 Україна

IntelliSheroes –  це концепція нашого цьогорічного святкування Міжнародного дня жінок. Восьме березня акцентує на великих досягненнях кожної жінки та на її боротьбі за свої права. Ми хотіли говорити про те, хто і що дає їм силу та натхнення, тому запустили у Фейсбуці Intellias флешмоб. Наші спеціалістки та підписниці ділились історіями про жінок, які допомагають та мотивуються їх у роботі. Переможниця отримала від нас спортивну торбинку, термогорня та шкарпетки. Такий же набір ми надіслали жінці, яка її надихає.  

Intellias – компанія, яка прагне до гендерної рівності. Про це говорить не тільки наш Кодекс корпоративної етики, а й статистика – ¼ команди – жінки. Вони читають вебінари, виступають на конференціях та долучаються до світових ІТ ініціатив: Година коду, Національний День дівчат у STEM. І звісно ж вони пишуть технічні статті. Ми зробили підбірку публікацій спеціалісток Intellias, які вийшли на нашому блозі. Також ми випустили мінісловничок ІТ-фемінітивів. 

Також спеціально до 8 березня ми запросили прочитати лекцію гендерну дослідницю Тамару Марценюк. Вона розповідала нашій команді про гендерні стереотипи та гендерну рівність. Окрім того, усі березневі IntelliMorning* будуть присвячені та проведені жінками.

І звісно ж ми приготували подарунки для усіх спеціалісток Intellias – корисні солодощі та мотиваційний щоденник Мішель Обами “Становлення”.

* IntelliMorning – це ранкові онлайн-зустрічі, на яких наші спеціалісти чи запрошені лектори діляться різними знаннями та інсайтами про роботу, саморозвиток, мотивацію тощо. 

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».