Intellias став партнером Ukrainian BA Conference 2020 (UBAC)

25.09.2020 .

Цьогоріч конференція UBAC 2020 відбудеться онлайн за участю найкращих міжнародних спікерів-експертів. Захід запланований на 2-3 жовтня та збере бізнес-аналітиків, керівників продуктів та проєктів, лідерів команд, дизайнерів продуктів та власників бізнесів. Intellias став один з партнерів конференції:

«Нам вдалося запросити на подію таких гуру як John Zachman та Ronald Ross, які зазвичай доступні лише на найбільших світових заходах. Це унікальна для України нагода отримати стратегічні поради щодо побудови великих рішень на рівні підприємств та компаній», — каже Юрій Гайдучок, VP Business Competence and Services в Intellias та Президент відділення IIBA Ukraine.

У програмі розгорнутий інтерактивний семінар від Джона Захмана — "Thoughts on Enterprise Architecture" та презентація Джареда Горая — “Skills and Competencies in the Digital Age”. Також на конференції виступить Рональд Росс з темою “Engineering for Business Agility Under Digital Transformation”.

Усім спікерам можна буде поставити запитання. За участь в конференції всі учасники зможуть отримати CDU години для підтримки сертифікації від IIBA.

Більше про конференцію дізнавайся за посиланням.