Звіт зі сталого розвитку Intellias 2020

13.04.2021 Україна

Радо ділимось із вами звітом про те, як ми підтримували сталий розвиток компанії у 2020-му році. Минулорічні виклики спонукали нас ще більше піклуватися про колег і зміцнили відносини з клієнтами та партнерами Intellias. Завдяки цьому ми змогли здійснити проєкти, які залишили слід далеко за межами компанії. Звідси й нагороди, які ми здобули у 2020-му: звання Найкращого ІТ-роботодавця України, Найкращого велопрацедавця, перемога у “Конкурсі КСВ-кейсів” за підтримку країни у боротьбі з COVID-19 та інші визнання.

Переглянути Звіт Intellias зі сталого розвитку 2020

Цього разу ми вперше звітуємо за стандартами Global Reporting Initiative. В основі GRI лежить комплексний підхід до звітування та ідея того, що економічні, екологічні та соціальні результати діяльності компанії безпосередньо пов’язані з її стійким довготривалим розвитком. Дякуємо, усім Intellias-івцям, які є частиною наших відповідальних досягнень!

 

Про Intellias

Intellias — одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів. У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2020-му таке ж звання компанія отримала від видання Forbes Ukraine. Крім того, у 2018 та 2020 роках Intellias здобув звання «Велороботодавець року».