Intellias організував благодійний кінопоказ на підтримку України

15.04.2022

14 квітня у Краківському культурному центрі відбувся благодійний показ українських короткометражних фільмів. Цю подію ми організували у співпраці з Львівським міжнародним кінофестивалем Wiz-Art. Цим показом ми хотіли об’єднати громаду Кракова задля підтримки дітей, що постраждали від війни в Україні, зробивши благодійний внесок організації Voices of Children.

В програмі кінопоказу були такі короткометражні фільми як: «Обличчя», «Одним окомом», «Вхід через балкон», «Килим», «Ленінопад».  

«Ми подивились роботи українських режисерів, які показали своє бачення України. Це фільми про те, якою Україна була до війни. Зараз весь світ захоплюється хоробрістю українців. Але не всі розуміють, звідки береться ця хоробрість. Ми показали маленьку частинку нашої культури. Разом з тим ми організували цю подію не лише, щоб подивитись кіно, але й щоб зробити добру справу – зібрати пожертви на підтримку українських дітей, які постраждали від війни. Ми евакуювали наших спеціалістів та їх родини з небезпечних регіонів і добре знаємо, з якими труднощами зустрічаються ті, хто покинув свої домівки», - розповідає Олег Піскозуб, Delivery Director в компанії Intellias. 

Короткометражний фільм «Ленінопад» зняла режисерка та за сумісництвом розробниця в Intellias Світлана Шимко. Вона зустріла війну з росією будучи в Києві й евакуювалася до Польщі. 

«Я зустріла війну в Києві та, як і мільйони інших українців, була вимушена покинути свій дім. Зараз я знаходжусь в Польщі. Перетинаючи польський кордон, я була вражена солідарністю поляків, їх підтримкою та щирим бажанням нам допомогти. «Ленінопад» – це іронічний документальний фільм про те, як Україна прощається з радянською спадщиною. Пам’ятники Леніну стояли на багатьох площах українських міст аж до 2016 року. Їх почали прибирати лише після прийняття закону, що засуджує комуністичний тоталітарний режим. Цей фільм дуже співзвучний з тим, що відбувається в Україні сьогодні, бо росія вкотре намагається нав’язати українцям своє бачення майбутнього, яке зовсім відрізняється від нашого», – говорить режисерка.

Ми плануємо і в подальшому підтримувати постраждалих від війни в України. Спеціалісти та спеціалістки компанії щодня волонтерять як в Польщі, так і в Україні, підтримуючи українську армію та надаючи допомогу евакуйованим з небезпечних регіонів країни. Триває збір коштів на пікапи та джипи для українських захисників. Такі автівки необхідні ЗСУ задля більшої мобільності та безперешкодного пересування позиціями. Також позашляховики можна переобладнати під тактичні завдання та інші потреби. Підтримати проєкт може кожен за посиланням: https://www.donations.intellias.com/.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні та Хорватії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. ні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року