Beyond Ordinary – Intellias на IT Arena 2021

11.10.2021

Beyond Ordinary! Розширюємо межі звичайного, щоб створити нове майбутнє. Таким став наш слоган на цьогорічній IT Arena. Вперше найбільша технологічна конференція України відбулася у гібридному форматі: онлайн та офлайн, і ми вирішили обов’язково стати частиною цієї історії.

На одній з головних сцен конференції виступив Майкл Лабате, Президент Intellias в Північній Америці. Учасникам та учасницям бізнес-треку він розповідав про важливість рівності, різноманітності та про інклюзивність в корпоративній культурі.

Рівність, різноманітність та інклюзивність (Equity, diversity, inclusion; ED&I) – це більше, ніж просто політика компанії. Роботодавці, які дійсно дотримуються принципів ED&I, створюють успішніше середовище для спеціалістів та клієнтів і можуть забезпечити стале зростання компанії”, – вважає Майкл Лабате.

В останній день конференції наші експерти ділилися з учасниками конференції своїми напрацюваннями та досвідом на мітапах, які відбулись у центрі Львова.

Володимир Шинкар, Senior Lead DevOps Engineer, розповідав про Progressive Delivery for Kubernetes with GitOps approach.

Я розповідав про продукти ArgoCD та Argo Rollout. Використовуючи GitOps, стратегію Canary та zero-time релізи для Kubernetes, вони допомагають швидше доставляти код, знизити ризики та покращити клієнтський досвід. Також ми протестували ці інструменти на live демо”, – розповідає Володя.

Тим часом Денис Феденко, Delivery Manager, сегмент автомотів, виступив з темою “Why Is There No Autonomy Without EV Routing?”

Говорячи про автономне водіння, чимало виробників зосереджуються на сенсорах та процесі прийняття рішень, тоді як навігація електронних автівок залишається без уваги. Але чи можливе автономне водіння без впевненості, що ми доїдемо до місця призначення чи автономної підзарядки? Тож я розповідав про характеристики електронних автівок, різницю між навігацією для електронних та звичайних автівок, а також тренди та виклики майбутнього електричного транспорту”, – каже Денис.

Традиційно серед всіх учасників та учасниць, які відвідали віртуальний стенд Intellias, ми розіграли символ нашої корпоративної екокультури – велосипед Pride Rocksteady, який спеціально для нас розфарбували художники. Його отримав один з CEO у Львові. 

 

Довідка

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».