Навички надання першої допомоги дітям, якими має володіти кожен

17.01.2018 Київ, вул. Кирилівська, 15

Окрім технічних тем для навчання, Intellias регулярно організовує тренінги та курси загальнопізнавального характеру. Традиційно тему було обрано, зважаючи на відгуки, побажання та коментарі до тих тренінгів, що вже проведені у наших офісах.

Діти не є зменшеною копією дорослих, тому у разі нещасного випадку порятунок дітей потребує спеціальних знань з першої допомоги.

Андрощук Дмитро, лікар-хірург та керівник проекту EMSA Ukraine, висвітлив техніки порятунку за допомогою як підручних засобів, так і сучасних допоміжних засобів. Інструктори навчали проводити  серцево-легеневу реанімацію, викликати швидку, діяти при виникненні екстреної ситуації: утопленні, судомному стані, кровотечах, порушенні прохідності дихальних шляхів, підвищення температури тіла, втрати рідини, отруєннях, травмах, опіках, обмороженнях тощо.

Тренінг побудовано у відповідності з  міжнародними та українськими стандартами, а засвоєння матеріалу не потребувало базової медичної освіти. При цьому 60% часу займала практика та відпрацювання корисних навичок.

Нагадуємо, що декілька місяців тому тренінг «Перша домедична допомога дітям» відбувся у Львівському офісі Intellias.