Intellias розпочинає благодійну кампанію «Добра Зима»

22.12.2021

В Intellias стартувала традиційна благодійна кампанія «Добра Зима». Вона відбувається щорічно в рамках Всеукраїнської акції ІТ-Миколай 2021, головна мета якої – об’єднати ІТ-спільноту для підтримки дітей, які лікуються від онкології. Спеціалісти та спеціалістки Intellias допомагають у цій добрій справі вже десять років поспіль.  

Цього року Intellias планує зібрати 100 000 гривень, що стануть внеском у загальні 2,7 млн. грн. Саме таку суму цього року мають зібрати в Україні в рамках акції ІТ-Миколай. Збір коштів відбувається на всеукраїнській платформі dobro.ua, де кожен може зробити комфортну для себе пожертву. Також, компанія створила власну внутрішню краундфандингову платформу, завдякі якій спеціалісти та спеціалістки компанії можуть пожертвувати на благодійність корпоративну валюту — «смарти», або частину зарплати. Окрім цього, в Intellias триває благодійна виставка-аукціон дитячих малюнків, подивитись та придбати які можна в галереї львівського офісу Intellias Art Point. 

На зібрані кошти буде придбано діагностичне обладнання, а саме рентгенопроникний операційний стіл, обладнання для цитоскопії і бронхоскопії. Також частина коштів буде витрачена на проведення реконструкції палат у відділенні хірургії і ремонт палати відділення хірургії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.  

Щоб привернути більше уваги до збору коштів, Intellias розіграє корисні подарунки від соціальних підприємств, громадських та культурних організацій серед усіх благодійників, які зроблять внесок в розмірі понад 300 грн і вкажуть своє ім’я: 

Підтримати акцію можуть усі бажаючі. Зробіть внесок від 300 грн та розкажіть про «Добру зиму» в Intellias» своїм друзям та близьким. 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує 2400 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».